Trešo reizi Draudzīgā aicinājuma fonda pūcīte dodas uz Kārsavas vidusskolu

2021.gada 8.septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Draudzīgā aicinājuma fonda balvas "Skolu reitings 2020" pasniegšanas ceremonija.Lasīt vairāk...

Zinību diena Kārsavas vidusskolā
Fotoattēli no Zinību dienas pasākuma
Vasara Kārsavas vidusskolā

Kārsavas vidusskolā jūlija beigās notika Latgales reģionālās televīzijas raidījuma filmēšana raidījumu ciklam ģimenēm ar bērniem un pusaudžiem "Žik!", kas ēterā gan būs redzams tikai septembrī. LRT mūsu skolā veidoja raidījumu par jauniešiem, kas skolā izveidojuši savus mācību uzņēmumus - SMU.

Lasīt vairāk...

DZIESMU UN DEJU CEĻŠ “SAULESVIJA”

21.07.2021. XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dziesmu un deju ceļa “Saulesvija” svētku auto ieripoja Ludzā. Kopā ar pārējiem Ludzas novada skolēnu un jauniešu mākslinieciskās pašdarbības kolektīviem to sagaidīja arī mūsu, Kārsavas vidusskolas, deju kolektīvi “Spryguļs”, “Vaļasprieki”un meiteņu koris “Akustika”.

Lasīt vairāk...

Starptautiskā dzimtās valodas diena

21. februārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Valsts prezidents Egils Levits ir sagatavojis īpašu videouzrunu skolotājiem un skolēniem, uzsverot dzimtās valodas vērtību un nozīmi katra cilvēka personības un pasaules uztveres veidošanā.

Uzklikšķinot uz bildes, video atvērsies YouTube lapā.

Prezidenta uzruna

27.janvāris –starptautiskā holokausta upuru piemiņas diena

Šodien pasaulē atzīmē starptautisko holokausta upuru piemiņas dienu. Pagājuši 76 gadi kopš Aušvīcas-Birkenavas koncentrācijas nometnes atbrīvošanas. Visā pasaule šo dienu atzīmē 27. janvārī, bet Latvijā 4. jūlijs izveidojies kā ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena.

Vairāk par holokaustu Latvijā:

Latvijas starptautiskā atzīšana de iure – 100

2021. gada 26. janvārī atzīmēsim Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure simtgadi. Tieši pirms 100 gadiem Latvijas diplomātiem izdevās panākt Pirmā Pasaules kara uzvarētāju jeb Antantes - Apvienotās Karalistes, Beļģijas, Francijas, Itālijas, Japānas - Augstākās padomes lēmumu par Latvijas atzīšanu de iure, tādējādi Latvijai kļūstot par starptautiski atzītu valsti. Panāktā starptautiskā atzīšana noslēdza ļoti smagu un sarežģītu Latvijas valsts veidošanās procesu. Starpkaru periodā 26. janvāris Latvijā bija brīvdiena un svētku diena, ko plaši atzīmēja gan ģimenēs, gan sabiedrībā.

Lasīt vairāk...

Barikādēm 30!

1991.gada barikādes - nevardarbīgas pretošanās posms Latvijas Atmodas gaitā. 1991. gadā no 13.-27. janvārim visdažādākie cilvēki no visas Latvijas pulcējās, lai dienu un nakti kopīgiem spēkiem sargātu valsts stratēģiski svarīgos objektus. Vieni sargāja, citi rūpējās par tiem, kuri sargā. Barikāžu laiks bija vēsturiska un izšķiroša lappuse Latvijas neatkarības saglabāšanā..

Lasīt vairāk...

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa

2020. gada 1. septembra norise Kārsavas vidusskolā

1. septembris

Kārsavas vidusskolas mācību procesa organizēšanas ar 2020. gada 1. septembri kārtība

Kārsavas vidusskolas mācību procesa organizēšanas ar 2020. gada 1. septembri kārtība (pdf formātā).


"KĀRSAVAS VIDUSSKOLAS SKOLNIECE SIGNIJA VOITE - LATVIJAS SKOLĒNU 44. ZINĀTNISKĀS PĒTNIECĪBAS DARBU KONFERENCES LAUREĀTE"

Šogad Latvijas Skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posms, saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, pirmo reizi norisinājās attālināti. Arī mūsu skolas 11.a klases skolnieces Signija Voite (skolotāja konsultante Vija Zelča) un Šarlote Lorija Nagle (skolotāja konsultante Valentīna Tuče) pagājušo piektdien, 3. aprīlī, attālināti piedalījās Latvijas Skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posmā, kas pirmo reizi norisinājās digitālajā vidē.

Lasīt vairāk...

Kārsavas vidusskolas kārtība kā organizējamas attālinātās mācībasKārsavas vidusskolas kārtība kā organizējamas attālinātās mācības (pdf formātā).
Atskats uz Kārsavas vidusskolas 5. – 9. klašu kora „Akustika” veikumu

Gatavojoties XII skolēnu dziesmu un deju svētkiem, šogad jau 2 reizes Rēzeknē notika koru kopmēģinājumi virsdiriģentu - Arvīda Platpera, Ģinta Ceplenieka, Edgara Vītola, Eduarda Grāvīša un Kaspara Ādamsona vadībā. Šajos kopmēģinājumos piedalījās arī Kārsavas vidusskolas 5. – 9. klašu koris „Akustika”. Klausoties diriģentu norādījumos, dziedot un uzklausot ieteikumus, nostiprinot jau iegūtās prasmes, četras stundas paskrēja nemanot.

Lasīt vairāk...


"Kārsavas vidusskolas skolēnu panākumi 10. LATGALES REĢIONA SKOLĒNU ZINĀTNISKĀS PĒTNIECĪBAS DARBU KONFERENCĒ"

2020.gada 28. februārī Daugavpils Universitātē jau desmito reizi notika Latgales reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konference.

No 35 Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestādēm konkursam bija iesniegti 234 Latgales reģiona skolēnu 196 zinātniskās pētniecības darbi šādās zinātnes nozaru grupās –  dabaszinātnēs; sociālajās zinātnēs; inženierzinātnēs un tehnoloģijās; medicīnā un veselības zinātnēs; humanitārajās un mākslas zinātnēs.

Lasīt vairāk...

Konkurss "Izstāsti man savu sapni"

Dzimtās valodas dienā – 21. februārī Latviešu biedrības namā notika skolēnu konkursa "Izstāsti man savu sapni" noslēguma pasākums. Šogad konkursam tika iesūtīt 693 literārie darbi un 540 zīmējumi no dažādām pasaules valstīm. Uz apbalvošanas pasākumu tika uzaicināti tikai pašu labāko darbu autori un zīmētāji.

Lasīt vairāk...

Valentīndienas diskotēka Kārsavas vidusskolāFotoattēli no Valentīndienas diskotēkas
Ziemassvētki Kārsavas vidusskolāFotoattēli no Ziemassvētku pasākuma
Ziemassvētki Kārsavas vidusskolāFotoattēli no Ziemassvētku pasākuma
Robertam Mūkam veltītā radošo darbu konkursa rezultāti

2019.gada 13.decembrī Riebiņu novada Galēnu pamatskolā pulcējās 2.-12.klašu skolēni uz Vislatvijas jaunrades darbu konkursa, kas veltīts Robertam Mūkam, noslēgumu. Konkursa moto bija “Vislielākais noslēpums ir kontūras, kas atdala lietas no tukša gaisa. Šis noslēpums ir jāceļ gaismā.” Konkursā tika iesniegti 330 skolēnu darbi no 65 Latvijas skolām.

Lasīt vairāk...

Kārsavas vidusskola atkal starp labākajām vidusskolām valstī!

2019.gada 25. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika Draudzīgā aicinājuma fonda balvas "Skolu reitings" pasniegšanas ceremonija.

Mūsu Kārsavas vidusskola ieguva 2.vietu Latvijas vidusskolu kopvērtējuma nominācijā "Pilsētu vidusskolas-2019" par izciliem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos. Šajā nominācijā tika ņemti centralizēto eksāmenu vērtējumi matemātikā, latviešu valodā un literatūrā, angļu valodā, bioloģijā, krievu valodā.

Lasīt vairāk...

Tikai viens punkts pietrūka Ančupānos...

Sacensības Ančupānos

Šī gada drēgnajā, lietainajā 17.oktobrī Kārsavas vidusskolas komanda: Viktorija Krišāne, Ilvija Nagle, Junora Streļča, Mārtiņš Laganovskis-Vesers,Marks Korņilovs, Roberts Dovgiallo, Nikita Jakimovs un Rodrigo Smuška piedalījās Zemessardzes 36. kaujas atbalsta Bataljona ( ZS 36. KAB) organizētajās sacensībās „Iepazīsti Militāro Dienestu”, kas notika Ančupānu kartodromā.

Lasīt vairāk...

Kārsavas vidusskolas 4.klases skolnieces futbolistu pavadones starptautiskajā futbola spēlē

Skolas logo

Kārsavas vidusskolas 4.a klases skolniece Katrīna Lukaševiča un 4.b klases skolniece Sintija Paršova uzvarēja konkursā un Latvijas Futbola federācija uzaicināja viņas 10.oktobrī apmeklēt Latvijas nacionālās futbola izlases EURO2020 kvalifikācijas turnīra spēli ar Polijas valstsvienību. Skolnieces tika izvirzītas par pavadonēm futbolistu ievešanai spēles laukumā. Meitenes saņēma futbola izlases spēlētāju autogrāfus, balvas un iespēju noskatīties futbola spēli Daugavas stadionā klātienē.

Lasīt vairāk...

4. klašu skolēni mācās par drošību ceļu satiksmē

Skolas logo

Ceļu satiksmes drošības direkcija un LTAR OSTA rīkoja pasākumu “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā!“. Pasākumā, kas notika šī gada 10.oktobrī Ludzā, piedalījās daudzu Latgales reģiona skolu 4.klašu skolēni, starp tām arī Kārsavas vidusskolas 4.a un 4.b klase. Pasākuma mērķis bija paaugstināt skolēnu zināšanu līmeni satiksmes drošībā jautājumos un ceļu satiksmes noteikumos.

Lasīt vairāk...

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā sumināti akcijas „Mans skolotājs/-a” laureāti

Skolas logo

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) septembris ir satikšanās laiks. Satiekas kolēģi, vecāko kursu studenti, un RTA īpaši uzņemam tos jauniešus, kuri akadēmijā sāk studēt pirmajā kursā, atnākot no visdažādākajām vidusskolām. Tradicionāli septembris ir satikšanās laiks Eiropas Zinātnieku naktī un pasākumā „Mans skolotājs/-a”, kurā akadēmija saka katrai skolai un pedagogiem vislielāko paldies par ieguldīto laiku, darbu, radošumu. Uzņemšanas periodā RTA vidusskolu absolventi aizpilda anketu, nosaucot to vidusskolas pedagogu, kurš skolas laikā atbalstījis, iedvesmojis, palīdzējis.

Lasīt vairāk...