“Gudrs, vēl gudrāks” Latvijas TV

Kārsavas vidusskolas 12.a klases skolniece Ilze Nagle piedalījās Latvijas TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks,” kas notika 2019.gada 6.martā Rīgā. Spēli vadīja Toms Grēviņš, bet sarunas ar skolēniem un pedagogiem organizēja Karpars Ozoliņš. Spēles laikā dalībniekiem tika uzdoti kompetentu ekspertu sagatavoti jautājumi par sabiedriski aktuālām tēmām, sportu, mūziku, mākslu, dabu, kultūru, literatūru, vēsturi, politiku, Eiropas Savienību, tika analizēti FIZMIX eksperimenti, kā arī tika meklētas atbildes uz sabiedrībā labi pazīstamu cilvēku uzdotajiem jautājumiem. Ilze veiksmīgi tika galā ar 2 atlases kārtas uzdevumiem, saņēma Latvijas TV Atzinības rakstu par dalību spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” un balvas – Power Bank un žurnālu “Kā tas strādā”.

12.a klases kolektīvs aktīvi atbalstīja savu klasesbiedreni, izmantojot uzmundrinošos, pašu rokām darinātus plakātus. Klases kolektīvs, par dalību spēlē kā balvu no Latvenergo saņēma iespēju bez maksas apmeklēt Ķeguma, Pļaviņu, Rīgas vai Aiviekstes HES, Rīgas TEC vai Enerģētisko muzeju Ķegumā un uzzināt par elektroenerģijas ražošanas vēsturi un energoefektivitāti.

Spēles “Gudrs, vēl gudrāks” noslēgumā visi tās dalībnieki, viņu klases audzinātājas un klasesbiedri klausījās jaunās latviešu dziedātājas Patrishas muzikālo priekšnesumu “Es varu būt tā”